Şu an Virginia ilinden bağlantı kurmaktasın. Bulduğunuz il içinde firma aramak için burayı tıklayın.

whatsapp +905510844758

 

FiRMA EKLE FiRMA GiRiŞi E-POSTA GiRiŞi

 Finans Haberleri

ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın net karı, bu yılın ikinci çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 45 düştü.

 

Türk Hava Yolları, tatilini Turkish Airlines Holidays ile Almanya, Avusturya, Hollanda, İsviçre, Fransa, İspanya ve İtalya'daki seçili noktalara planlayan müşterilerine yüzde 40'a varan indirimler veriyor.

 

İstanbul'da galerici esnafları 2. el araç piyasasında sektörde anlatılan daralmanın aksine satışların iyi gittiğini ve araçların normal değerlerinde alıcı bulduklarını belirttiler.

 

TÜREB Başkanı İbrahim Erden "Türkiye rüzgar sanayisi, ihracat yoğun üretimiyle Türk ekonomisine pozitif katkı sunmaya devam ediyor" dedi.

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon ile Kocaeli arasında artan yolcu talebine yanıt vermek maksadıyla 9 Ağustos tarihinde başlatılacak direkt uçuşların, vatandaşlara önemli zaman tasarrufu sağlayacağını belirterek, “İlk sefer 9 Ağustos’ta gerçekleştirilecek. İlk uçak Trabzon’dan 06.00’da, Kocaeli’nden sabah saat 08.25’te kalkacak. 20 Eylül tarihine kadar her Cuma günü düzenlenecek olan uçuşlar ilk etapta 7 hafta süreyle planlandı. Yolcu talebine göre uçuş sayıları ve saatler

 

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Türkiye Yönetici Direktörü Arvid Tuerkner, bankanın Türkiye’deki toplam yatırımlarının 20 milyar avroyu aştığını açıkladı.

 

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek "Programımızla artan dış kaynak girişi, ters dolarizasyon ve azalan dış finansman ihtiyacı sonucunda rezervlerimiz güçlendi. Bu sayede dış yükümlülükleri azaltıyoruz" dedi.

 

Altının gramı, güne yükselişle başlamasının ardından 2 bin 553 liradan işlem görüyor.

 

Merkez Bankası "2023 yılında Saudi Fund for Development ile gerçekleştirilen 5 milyar ABD doları tutarındaki depo alım işlemi karşılıklı mutabakat ile sonlandırılmıştır" açıklamasını yaptı.

 

Kazaya karışan araçlara ilişkin düzenlenen eksper raporları e-Devlet sistemine yüklendi. Bundan sonraki süreçte eksperin raporu e-Devlet'ten kontrol edilecek.

 

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, güne yüzde 0,03 yükselişle 11.092,63 puandan başladı.

 

ABD'li teknoloji şirketlerinden Alphabet'in geliri, bu yılın ikinci çeyreğinde yüzde 14, net karı yüzde 28,6 artış kaydetti.

 

  Haber verileri http://bigpara.hurriyet.com.tr/ adresinden alınmaktadır.

 

Hakkımızda Gizlilik Politikası Üyelik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi Kullanım Koşulları

İletişim

Çerez Politikası

İptal ve İade Koşulları