Şu an Virginia ilinden bağlantı kurmaktasın. Bulduğunuz il içinde firma aramak için burayı tıklayın.

whatsapp +905510844758

 

FiRMA EKLE FiRMA GiRiŞi E-POSTA GiRiŞi

 Finans Haberleri

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın brüt rezervleri bu yıl ilk kez 80 milyar doları aştı.

 

ABD Hazine Bakanlığı ve Çin Maliye Bakanlığı, ülkeler arasındaki gerilimi azaltmak ve bağları derinleştirmek amacıyla çift ekonomik çalışma grubu kurdu.

 

Intel Corp, Avrupa Birliği antitröst düzenleyicileri tarafından 376,36 milyon euro (400 milyon dolar) tutarında yeni bir para cezasına çarptırıldı.

 

Kısa vadeli bazı istisnalar dışında yürürlüğe giren yasak, küresel yakıt piyasalarındaki mevcut sıkışıklığı daha da artıracak gibi görünüyor

 

JPMorgan Chase & Co., Hindistan devlet tahvillerini, ülkenin borç piyasasına milyarlarca yabancı girişini yönlendirebilecek yükselen piyasa endeksine ekleyecek.

 

Borsa İstanbul haftanın son işlem gününe yüzde 0,43 oranında yükselişle 8035 puandan başladı.

 

Huawei, Apple Inc.'in en son iPhone lansmanından önceki hafta Çin satış listelerinde ikinci sırada yer aldı ve gelişmiş Çin malı işlemcisine yönelik bir vatanseverlik ve heyecan dalgası yarattı.

 

Sermaye Piyasası Kurulu, Atakule GYO pay piyasasında gerçekleştirilen işlemlerle ilgili Burak Bayram Yaman, Celalettin Onur Koray, Cem Özay, Gökhan Özdek, Halit Yalçınkaya, Selahattin Kıymaz, Selçuk Patlar, Yağmur Patlar ve Yiğit Başar Aslan hakkında 6 ay süreyle geçici işlem yasağı getirdi.

 

KİM Market ve Pera GMYO payları 20 Ekim seans sonuna kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecek.

 

Elite Naturel ve Tarkim Bitki paylarında 20 Ekim seans sonuna kadar brüt takas uygulanacak.

 

Global piyasalarda önemli bir dizel tedarikçisi olan Rusya, otomobil yakıt fiyatlarının artışının ardından yurt içi akaryakıt piyasasını istikrara kavuşturmak amacıyla yakıt ihracatını geçici olarak sınırladı.

 

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre Türk vatandaşlarının döviz mevduatları 1 milyar 75 milyon dolar seviyesinde gerileme gösterdi.

 

  Haber verileri http://bigpara.hurriyet.com.tr/ adresinden alınmaktadır.

 

Hakkımızda Gizlilik Politikası Üyelik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi Kullanım Koşulları

İletişim

Çerez Politikası

İptal ve İade Koşulları